Rating of (Українська) Ужгород 2017:

56.1%

Publicity Index

57%

City Mayor publicity

48%

Executive bodies publicity

64%

Publicity of council deputies

Summary:

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Transparency?

CITY MAYOR66%

Information on the On City Mayor and His Activities?48%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради в окремому розділі оприлюднені біографічні дані та фотографія міського голови. На сайті НАЗК розміщена електронна декларація, зокрема – за 2016 та 2017 роки. У відповідному розділі веб-сайту міськради також є інформація про місцезнаходження, поштову адресу, номери засобів зв’язку міського голови. На веб-сторінці ради та дошці оголошень є інформація про графік прийому громадян та процедуру запису. На веб-сайті опубліковано перелік повноважень міського голови.

На веб-сайті Ужгородської міської ради не оприлюднено електронної декларації міського голови, а за опублікованим гіперпосиланням на момент моніторингу відкривалася не декларація мера, а пояснювальна записка та заява посадової особи про відновлення публічного доступу до декларації. На сайті у відповідному розділі не опубліковано інформації про окрему процедуру прийому міським головою ініціативних груп громадян чи інших груп інтересів. При цьому відповідне розпорядження про графік такого прийому прийнято, але цей документ “губиться” у загальному переліку розпоряджень мера.

Попри те, що на сайті міськради щоденно публікуються новини, пов’язані із діяльністю міської ради чи виконкому, не усі вони стосуються діяльності безпосередньо міського голови. Таким чином користувач сайту немає щоденної інформації про те, чим займався мер протягом робочого дня.

Попри те, що міський голова Ужгорода дає брифінги для журналістів після засідань виконкому чи сесій, час від часу є гостем прямих ефірів на місцевому телебаченні, у той час як практики регулярних прес-конференцій та інших форматів зустрічей з працівниками медіа не налагоджено.

Information On the City Mayor Units and HR Policy?64%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради оприлюднено інформацію про штатних та позаштатних радників міського голови, а також наявна зведена інформація з номерами телефонів працівників міської ради та підпорядкованих структур.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад оприлюднюються і на офіційному сайті, і на шпальтах муніципальної газети. Оголошення з’являються без порушення термінів, однак у них не завжди вказано конкретного переліку документів, які мають подавати претенденти.

У вільному доступі не виявлено документу щодо порядку (процедуру) умов проходження конкурсу на заміщення вакантних посад. Протоколів засідань конкурсних комісій про результати конкурсів на заміщення вакантних посад не розміщено на сайті міськради. Їх можливо отримати лише через скерування інформаційного запиту. Розпорядження міського голови про призначення службовців на вакантні посади не публікуються на сайті міськради, які можна отримати лише через інформаційний запит.

Basic Strategic (Conceptual) Documents of Municipality?63%

(Українська) Станом на 2017 рік в Ужгороді не було прийнято плану стратегічного розвитку міста. Водночас на сайті міськради створений окремий підрозділ, де розміщено оголошення щодо розробки стратегії.

На веб-сайті міськради оприлюднено Генеральний план міста, документ є ґрунтовним (містить текстову та графічну частини), документ немає інформації з обмеженим доступом.

На сайті міськради розміщене рішення про затвердження бюджету міста із додатками, є доступ до рішень, якими були внесені зміни до бюджету. Водночас єдиної зведеної актуальної редакції бюджету міста не створено. Також оприлюднено програму соціально-економічного розвитку міста. В Ужгородській міській раді функціонує система подання електронних петицій.

Підрозділи Ужгородської міської ради не усі закупівлі проводили через систему PROZORRO. В Ужгородській міській раді не отримали сертифікат, який підтверджує виконання вимог стандарту ISO 90001:2001, у міській раді не запроваджено систему управління якістю (ISO). У місті Ужгород не існує програмного (стратегічного) документу, який визначав би пріоритетні напрямки розвитку сфери відкритих даних.

Regulatory Documents of Municipality?90%

(Українська) На офіційному сайті Ужгородської міської ради оприлюднено чинний Статут територіальної громади. Рішенням виконкому затверджено документ (з подальшими змінами), який регулює порядок доступу до відкритих даних.

На сайті Ужгородської міської ради створено технічну можливість пошуку документів, зокрема, за датою прийняття, ключовими словами.

У місті Ужгород налагоджена практика бюджету участі (громадського бюджету).

Розпорядження міського голови публікуються вчасно, не пізніше 5 робочих днів від дати прийняття. Більшість розпоряджень міського голови оприлюднюються, хоча не усі. Наприклад, як виявлено під час моніторингу, в період із 01 листопада по 31 грудня 2017 року міський голова Ужгорода видав 110 розпоряджень, з яких на сайті міськради не оприлюднено 21. Більшість із 21 неоприлюдненого розпорядження стосувалися питань розподілу службових автомобілів, надання відпусток керівникам комунальних підприємств, погодження відряджень керівників комунальних підприємств.

EXECUTIVE BODIES43%

Information on Executive Bodies and Their Heads?64%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради опублікована інформація про місцезнаходження, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти, розклад роботи виконавчих органів Ужгородської міської ради. Також є відомості про структуру та персональний склад виконавчих органів. На сайті можливо ознайомитися з даними про керівників виконавчих органів, зокрема, їх біографії, фотографії, службові номери телефонів. Оприлюднено інформацію про повноваження виконавчих органів.

На веб-сторінці розміщена інформація – біографічні дані та фотографії – заступників міського голови, є дані про їх службові номери телефонів, електронну пошту, розташування кабінетів.

На сайті міськради нема інформації про процедуру запису на прийом до керівників виконавчих органів. На веб-ресурсі не оприлюднено декларацій заступників міського голови, а також нема гіперпосилання на такі декларації на сайт НАЗК.

Також на сайті міськради вказана вичерпна інформація (фото, біографія, графік та місце прийому, контактні дані) про керуючого справами міськвиконкому.

На сайті міськради не оприлюднено інформацію про усі соціальні заклади, що належать до сфери управління виконавчих органів (є лише дані про медичні та освітні заклади). Аналогічно нема інформації про усі без винятку діючі комунальні підприємства, натомість, лишалася інфоомація про уже ліквідовані комунальні підприємства.

Information on the City Council Executive Committee?91%

(Українська) На офіційній веб-сторінці наявна інформація про адресу, номери засобів зв’язку та електронної пошти керуючого справами виконавчого комітету. Оприлюднено інформацію про персональний склад виконкому. Є довідка про повноваження виконкому. На сайті вчасно оприлюднюються анонси про час та місце проведення засідань виконкому.

На сайті вказані біографічні довідки не усіх членів виконкому. Зокрема, не оприлюднено біографій Миколи Палінчака та Мирослава Гісема.

Resolutions and Documentation of Executive Bodies?59%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради проекти рішень ради та виконавчого комітету оприлюднюються вчасно, не пізніше 5 робочих днів. Також вчасно з’являються анонси про час та місце засідань виконавчого комітету. Проте детальний проект порядку денного, як правило, з’являється за 1-3 днів до засідання.

На веб-сайті міськради створено зручну та функціональну систему пошуку інформації, зокрема, за ключовими словами.

Вчасно оприлюднюються проекти регуляторних актів, а також повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів. Рішення регуляторних актів публікуються у муніципальній газеті. На веб-сайті міськради, а також у муніципальній газеті оприлюднено План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та зміни до нього. Втім цей документ на сайті знаходиться у загальному переліку рішень міськради, а не в окремому розділі “Регуляторні акти”, що може ускладнити пошук документу.

На веб-сайті міськради оприлюднена Програма соціально-економічного розвитку міста, яка містить усі необхідні додатки. Втім цей документ та зміни до нього містяться у загальному переліку рішень міськради, що може ускладнити пошук документу та його актуальної редакції.

В окремому розділі оприлюднено інформацію про місцеві цільові програми у вигляді паспортів програм. Однак переліку із конкретними назвами діючих програм немає.

На веб-сайті частково оприлюднена інформація про послуги, які надаються комунальними підприємствами, однак не про усі. Не вказано вартості цих послуг. Нема інформації про формули розрахунку тарифів на комунальні послуги, відсутня інформація про пільги для різних категорій населення.

На сайті не оприлюднено переліку укладених договорів органом місцевого самоврядування чи його структурними підрозділами.

На веб-сайті міськради є розділ “Відкриті дані”, в якому є пряме гіперпосилання на Єдиний державний веб-портал відкритих даних. Однак це гіперпосилання прямо направляє на набори даних лише одного підрозділу виконкому – Департаменту фінансів. А підрозділів, які оприлюднили свої набори даних, є більше, тож користувачу доведеться їх шукати самостійно.

Municipal Property and Land of Municipality?11%

(Українська) У місті Ужгород створена служба містобудівного кадастру, тоді як самого містобудівного кадастру не створено.

На веб-сайті міськради нема інформації у форматі відкритих даних про перелік незадіяних муніципальних ділянок і приміщень, які можуть бути передані у користування. Інформація про кілька вільних ділянок знаходиться у розділі “Аукціони, конкурси”, однак усі рішення щодо цих ділянок прийняті у 2016 році, тож невідомо, наскільки ця інформація є актуальною. У місті Ужгород не практикують відчуження ділянок шляхом проведення земельних торгів.

На веб-сайті є документ з інформацією про перелік приміщень комунальної форми власності та їх орендарів (користувачів). Однак цей документ не міститься у форматі відкритих даних.

На офіційному сайті можна знайти інформацію про суб’єкти господарювання комунальної власності, зокрема, перелік комунальних підприємств, медичних закладів, навчальних закладів. Однак ці документи також не у форматі відкритих даних.

На веб-сайті Ужгородської міської ради не оприлюднено наборів даних (ні у форматі відкритих даних, ні в будь-якому іншому форматі):

  • фінансова звітність суб’єктів господарювання комунальної власності;
  • реєстр боргових зобов’язань суб’єктів господарювання комунальної власності;
  • перелік перевізників, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту;
  • перелік маршрутів перевезення пасажирського автомобільного транспорту;
  • відомості щодо комплексних (територія всього міста) схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності;
  • перелік розповсюджувачів реклами, що отримали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами;
  • інформація про рекламні засоби.

Ужгородська міська рада не прийняла рішень щодо створення наглядових рад при комунальних підприємствах, а також не прийнято рішень щодо незалежного аудиту річної фінансової звітності комунальних підприємств.

DEPUTIES72%

Information on the City Council Deputies?46%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради наявна інформація із контактними номерами телефонів депутатів, місце їх прийому виборців та графік, розміщені фотографії.

На веб-сайті розміщена коротка інформаційна довідка щодо функцій депутата.

Не усі депутати Ужгородської міської ради проводять прийом виборців у чітко вказаний час та місці. У переважної більшості депутатів на веб-сайті не вказані біографічні дані. Також не розміщено електронних декларацій обранців або хоча б гіперпосилань на них з сайту НАЗК.

Structure and Work Organization of the Representative Body of Local Self-Government?68%

(Українська) Регламент Ужгородської міської ради є публічно доступним на веб-сайті, щоправда у загальному переліку рішень міськради, що може ускладнити пошук документу для недосвідченого користувача. Аналогічна ситуація з Положенням про роботу постійних комісій.

На веб-сайті опублікована вичерпна інформація про секретаря Ужгородської міської ради, зокрема, біографію, повноваження, графік прийому. Водночас електронної декларації (чи активного гіперпосилання на сайт НАЗК) не розміщено.

На веб-сайті є довідка про склад депутатських фракцій та комісій, але нема інформації про переходи депутатів по комісіях.

На сайті вчасно публікуються новини-анонси про засідання депутатських комісій.

На веб-ресурсі розміщена інформація про орган, що забезпечує депутатського корпусу (відділ по роботі з депутатами та постійними комісіями), зокрема, місцезнаходження, засоби зв’язку, керівництво, структуру, положення, графік прийому.

На веб-сайті опублікована інформація про межі округів міста у вигляді переліку назв вулиць, карти округів не зображено.

City Council Plenary Sessions?74%

(Українська) Як правило, рішення про скликання пленарних засідань сесії із зазначенням детального порядку денного доводяться до відома населення не пізніше як за 10 днів до її проведення. Проекти рішень публікуються щонайменше за 20 робочих днів до розгляду, прийняті рішення публікуються не пізніше 5 робочих днів від дати прийняття.

У раді діє електронна система голосування, роздруківка поіменних голосувань, як правило, публікується на веб-сайті не пізніше наступного робочого дня після засідання. На веб-сайті публікуються протоколи пленарних засідань.

На сайті не оприлюднюються депутатських запитів. На веб-сторінці не відображається інформація про реєстрацію депутатів на конкретних пленарних засіданнях.

У Регламенті Ужгородської міської ради прописана процедура врегулювання конфлікту інтересів, коли під час пленарного засідання практикується публічне озвучення про наявний конфлікт інтересів щодо конкретних проектів рішень.

Практикується ведення прямої відеотрансляції засідань. Водночас аудіотрансляції нема. На веб-сайті міськради розміщуються архівні аудіозаписи сесій, водночас архів відеозаписів відсутній.

В Ужгородській міській раді не затверджено Етичного кодексу депутата.

Regulatory Legal Acts and Other Documents by the City Council?100%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради оприлюднюються усі рішення, прийняті на пленарних засіданнях, документи публікуються вчасно, не пізніше п’яти робочих днів.

На веб-сайті оприлюднені протоколи засідань депутатських комісій.

Openness?

CITY MAYOR53%

Public Participation?53%

(Українська) Міський голова Ужгорода видав розпорядження, згідно з яким здійснюється прийом представників підприємств, організацій. Прийом громадян мер міста проводить у чітко визначений час та у вказаному місці, прийом мер веде особисто. Виборець може потрапити на прийом одразу після запису, який здійснюється перед початком прийому.

На сайті міськради вказано номер гарячої лінії оперативного чергового. Також на веб-ресурсі створено онлайн-форму для звернення громадян, а також опубліковано інформацію про порядок звернення громадян.

Міський голова веде сторінку у соціальній мережі Facebook, проте коментарі чи відповіді мера під його постами спостерігаються вкрай рідко.

В Ужгородській міській раді не створено процедури дистанційного запису на прийом до міського голови. Мер міста практикує проведення виїзних прийомів, однак вони відбуваються рідше, ніж раз на місяць. У 2017 році через ремонт першого поверху людям з інвалідністю не було повноцінного доступу до місця прийому міського голови. Згідно з офіційним графіком прийом міським головою громадян ведеться менше 4 годин на місяць.

Міський голова Ужгорода у 2017 році ініціював 6 громадських слухань. Однак усі вони стосувалися питань процедури, наприклад, обговорення детальних планів територій, вартість проїзду у громадському транспорті тощо. Проте проведення цих слухань було вимогою законодавства, а не особистою ініціативою градоначальника. У 2017 році мер не ініціював досліджень громадської думки, при міському голові не створено громадських рад чи робочих груп (останні діють при міськвиконкомі).

У структурі Ужгородської міської ради не створено окремого підрозділу, який відповідає за налагодження співпраці з організаціями громадянського суспільства.

EXECUTIVE BODIES58%

Public Participation?73%

(Українська) На засіданнях виконавчого комітету Ужгородської міської ради громадянин може бути присутній без попередньої реєстрації чи повідомлення. У приміщенні Ужгородської міської ради забезпечено вільний доступ до кабінетів департаментів, управлінь, відділів підрозділів виконкому.

На веб-сайті міськради вчасно оприлюднюється інформація про проведення громадських слухань, у вільному доступі у спеціальному розділі наявна довідка про процедуру проведення громадських слухань. Також на сайті опубліковано інформацію про інші механізми громадської участі, зокрема, місцевої ініціативи. На сайті лише частково оприлюднена інформація про порядок оскарження рішень органів місцевого самоврядування, зокрема, про це йдеться у пунктах 7 та 8 розділу “Питання-відповіді”.

При виконавчих органах міської ради функціонують робочі групи, однак не створено громадських рад.

На веб-сайті міськради не оприлюднюються протоколи засідань містобудівних рад. Зафіксовано, що на веб-сайті у розділі “Громадські слухання” публікуються не усі протоколи слухань, що відбулися. Так, за даними міськради у 2017 році відбулося 6 слухань, однак у відповідному розділі оприлюднено протоколи лише двох.

Access to Public Information?61%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міськради створений окремий розділ щодо доступу до публічної інформації. Тут, зокрема, оприлюднено порядок оскарження рішень (чи бездіяльності) розпорядників інформації. Інформаційні запити можна подавати усіма можливими способами: поштою, електронною поштою, телефоном, усно або ж через онлайн-форму. Як правило, в Ужгородській міській раді відповіді на запити надаються вчасно (не пізніше 5 робочих днів) та у повному обсязі. Розмір витрат на копіювання та друк відповіді на запит обсягом більше 10 сторінок не перевищує граничні норми витрат на копіювання (0,1 % розміру мінімальної заробітної плати). У приміщеннях міськради відведені спеціальні місця для роботи із запитуваними документами із можливістю робити виписки, фотокопії тощо. На сайті оприлюднена лише одна форма-зразок запиту щодо отримання доступу до публічної інформації.

Система навігації по офіційному сайту Ужгородської міської ради є зручною та інтуїтивно зрозумілою.

На веб-сайті не розміщено переліку найбільш запитуваних питань та відповідей на них. Також не створено системи обліку публічної інформації.  Відсутній окремий портал відкритих даних.

На веб-сайті створено розділ “Відкриті дані”, однак гіперпосилання виводить на Єдиний державний веб-портал відкритих даних лише щодо одного розпорядника – Департамент фінансів.

Сайт міськради не пристосований для людей з вадами зору.

Administrative Services?42%

(Українська) У Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) при Ужгородській міській раді надається  214  адмінпослуг. Прийом громадян ЦНАП здійснює відповідно до графіку прийому, прийом до 20.00 відбувається лише раз на тиждень. ЦНАП має доступ до 4 державних реєстрів. У ЦНАПі наявні бланки для заповнення з метою отримання конкретної послуги. Ці бланки розміщені і на веб-сайті міськради у розділі, що стосується роботи ЦНАПу. Також там оприлюднені інформаційні картки адміністративних послуг. Опублікована інформація про перелік послуг, які надають виконавчі органи. Певну довідкову інформацію щодо послуг можна отримати по телефону. У приміщенні ЦНАПу наявні скриньки для звернень і пропозицій.

Станом на 2017 рік ужгородський ЦНАП не мав окремого веб-порталу, а у відповідному розділі сайту міськради не було інформації про наявність сполучення громадського транспорту, під’їзних шляхів та місць паркування. Не розміщено відомостей і про безоплатний реєстр адміністративних послуг, який є на Урядовому порталі та про функціонування цілодобової Урядової телефонної довідки.

Слід відзначити, що у 2017 році ЦНАП не працював у своєму основному приміщенні. На момент візиту не зафіксовано роботи електронної черги, не було інформаційно-довідкових матеріалів на стендах, не практикувалося процедури попереднього запису на прийом до ЦНАПу.

У 2017 році не було створено функції, яка дозволяла отримувати адміністративні послуги через веб-сайт у режимі онлайн.

У місті Ужгород не створено окремої установи з надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам. При цьому при управлінні правового забезпечення діє громадська приймальня з питань надання безоплатної первинної правової допомоги. Інформацію про її роботу, зокрема, графік роботи,  можна знайти на веб-сайті лише у загальному переліку документів, що може бути незручним та часозатратним для користувача.

DEPUTIES50%

Public Participation?50%

(Українська) Мешканці мають вільний доступ до пленарних засідань Ужгородської міської ради.

Депутати міської ради особисто ведуть прийом виборців, втім не усі обранці проводять прийом у чітко вказаному місці та у визначений час.

У Статуті територіальної громади у розділі 13 врегульовано процедуру проведення громадських слухань, а також процедуру подання місцевої ініціативи. У розділі 11 Статуту територіальної громади врегульовано процедуру проведення загальних зборів громадян.

На практиці громадяни мають вільних доступ до засідань депутатських комісій, однак при цьому у Положенні про постійні комісії нічого не вказано про можливість вільної присутності громадянина на відкритому засіданні депутатської комісії та процедуру доступу до засідання. Більше того, у пункті 9 Положення йдеться, що представники ЗМІ можуть бути запрошені за попереднім узгодженням з головою комісії. Ці фактори можуть створювати прецеденти як обмеження журналістської діяльності, так і вільного доступу громадян до засідань комісії.

У Регламенті Ужгородської міської ради не описано детальної процедури, яка дозволяє мешканцям виступати на засіданнях. Зокрема, у статті 22, яка стосується питань виступів, доповідей, надання слова, у пункті 22.8 йдеться про те, що головуючий може також надати слово для виступу з обговорюваного питання особам, що присутні на засіданні. У пункті 22.9 наведено перелік осіб, яким надається слово “без ухвалення процедурного рішення ради”.

У Статуті територіальної громади та у Регламенті міськради не врегульовано процедуру утворення та функціонування консультативно-дорадчих органів ради.

Протягом 2017 року депутатами Ужгородської міської ради не було ініційовано жодного громадського обговорення.

Станом на 2017 рік до сесійної зали, яка знаходиться на другому поверсі, не було доступу людям з інвалідністю, оскільки не працювали ліфти.

Accountability?

CITY MAYOR44%

Financial Resources of Municipality?100%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради створено окремий розділ щодо питань бюджету, де, зокрема, оприлюднено і звіти щодо виконання бюджету.

Інформація про використання коштів структурними підрозділами міськвиконкому розміщена на єдиному веб-порталі публічних коштів spending.gov.ua

На сайті створено розділ щодо місцевих податків та зборів, де розміщена відповідна інформація.

Report on the City Mayor’s Performance?32%

(Українська) У 2017 році міський голова Ужгорода не проводив відкриту зустріч із громадою, аби прозвітувати про свою роботу. У Статуті територіальної громади міста не прописано детальної процедури звітування міського голови перед виборцями. У статті 27 документу лише згадується, що міський голова повинен звітувати перед громадою на відкритій зустрічі раз на рік та на вимогу половини депутатів – будь-коли.

Натомість на веб-сайті Ужгородської міської ради у 2017 році було розміщено письмовий звіт міського голови про роботу 2016 року, більша частина документу стосується стану виконання місцевих цільових програм. Також на сайті міськради опубліковано і звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики, цей звіт публікувався і у муніципальній газеті.

На веб-сайті не зафіксовано письмового звіту міського голови про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку. Також відсутня інформація про таке звітуванні у форматі відкритої зустрічі з громадою.

На веб-сайті не зафіксовано письмового звіту міського голови про роботу виконавчих органів перед міською радою. Відомо, що на одному із засідань ради такий звіт був розданий депутатам, однак, відомо із протоколу, що документ не був зачитаний у сесійній залі.

EXECUTIVE BODIES39%

Reporting on Performance of the Council Executive Bodies?21%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради в окремому розділі опубліковані звіти про виконання програм соціально-економічного та культурницького розвитку. Наявний окремий розділ “Звіти”, в якому розміщені проміжні та заключні звіти про виконання програм.

На веб-сайті щомісячно публікуються щомісячні звіти про запити на публічну інформацію, в яких, зокрема, вказана статистична інформацію, загальна тематика запиту, але не вказані конкретні запитувачі.

На веб-сайті Ужгородської міської ради відсутні письмові звіти виконавчих органів про їх діяльність, нема інформації про таке звітування у 2017 році у форматі відкритої зустрічі з громадою.

На сайті не опубліковано звіту про хід та результати відчуження комунального майна. При комунальних підприємствах не створено наглядових рад.

Financial resources of Municipality?47%

(Українська) На веб-сайті Ужгородської міської ради є інформація про структуру та обсяг видатків місцевого бюджету. Практикується публікація квартальних звітів виконання бюджету, втім звіту за останній квартал 2017 року станом на кінець березня не зафіксовано.

В Ужгороді не було публічного представлення інформації про виконання місцевого бюджету за 2017 рік.

На веб-сайті не оприлюднений звіт виконавчих органів про хід та результати відчуження комунального майна. Цей документ можна отримати на інформаційний запит, втім при умові оплати копіювання аркушів (документ містить більше 10 аркушів) ціна становить більше 200 гривень.

На сайті не опубліковані фінансові звіти суб’єктів господарювання комунальної власності.

Regulatory Policy?100%

(Українська) У 2017 році виконавчі органи підготували два звіти про відстеження результативності регуляторних актів, обидва опубліковані на веб-сайті та у муніципальній газеті.

DEPUTIES62%

Reporting on Performance Results?62%

(Українська) Процедура звітування депутатів Ужгородської міської ради прописана у статті 54 Регламенту ради. Наприкінці 2017 року радою затверджено рішення №944, згідно з яким звітувати про рік роботи депутати повинні відбутися у лютому наступного року. Затверджено і опубліковано графік звітування депутатів.

Втім проблемним питання є те, що окремі депутати не звітують індивідуально, а відбувається так званий звіт фракції. Станом на початок 2018 року на веб-сайті ради були розміщені актуальні звіти депутатів за 2016 рік. Усі 36 депутатів поінформували апарат ради про результати своїх звітів за 2017 рік, які повинні бути оприлюднені на сайті.

В оприлюднених звітах за 2016 рік, як правило, в основному міститься інформація про роботу у раді, статистика звернень. Детальної інформації про доручення виборців, участь в громадських обговореннях, статистика та тематика запитів тощо немає.

Депутатські комісії не звітували перед радою про свою діяльність у 2017 році, через це таких звітів у письмовому вигляді на веб-сайті міськради не оприлюднено.

Leave a Reply