Графічний конструктор

За допомогою графічного конструктора Ви можете наочно порівняти муніципалітети за окремими показниками. Для цього:

  1. Оберіть роки і міста, які бажаєте порівняти.
  2. Застосуйте фільтр, натиснувши на відповідне зображення (всього доступно 13 фільтрів).
  3. Зачекайте, поки конструктор автоматично згенерує порівняльний графік і короткий опис даних.

Індекс публічності

Оцінювався процес забезпечення доступу до публічної інформації; відкритість засідань виконкому та доступу до приміщень ради; залучення громадськості до творення місцевої політики (функціонування механізмів громадської участі); доступність адміністративних послуг.

Публічність міського голови

Сукупний показник прозорості, відкритості та підзвітності міського голови. Оцінювався увесь комплекс управлінських та політичних заходів, до яких вдається міський голова, з метою забезпечення максимально публічних і приязних взаємовідносин з громадянами та підвищення рівня загальної довіри до муніципальних інституцій.

Прозорість міського голови

Оцінювалася наявність інформації про міського голову (біографія, податкова декларація), його комунікацію з мешканцями (опис повноважень, графік прийому та процедура запису, взаємодія з журналістами, висвітлення діяльності в ЗМІ); наявність відомостей про помічників і радників; прозорість конкурсів на заміщення вакантних посад; оприлюднення ключових програмних документів та нормативного-правових актів.

Відкритість міського голови

Оцінювався характер взаємодії міського голови з мешканцями (процедура прийому громадян, проведення виїзних зустрічей, використання Інтернет технологій) та залучення громадськості до управління місцевими справами (ініціювання громадських обговорень та консультацій, функціонування гарячої лінії, діяльність дорадчих органів, співпраця з громадськими організаціями).

Підзвітність міського голови

Оцінювався процес та спосіб звітування міського голови про виконання програм соціального-економічного та культурного розвитку, місцевих цільових програм, про роботу виконавчих органів, про здійснення державної регуляторної політики.

Публічність виконавчих органів

Сукупний показник прозорості, відкритості та підзвітності виконавчих органів. Оцінювався увесь комплекс управлінських та політичних заходів, до яких вдаються виконавчі органи міської ради, з метою забезпечення максимально публічних і приязних взаємовідносин з громадянами та підвищення рівня загальної довіри до муніципальних інституцій.

Прозорість виконавчих органів

Оцінювалася наявність інформації про керівників виконавчих органів та членів виконкому (біографічні відомості, контактні дані, податкові декларації); оприлюднення нормативно-правових актів (зокрема регуляторних) та іншої документації (зокрема плану закупівель, місцевих цільових програм); наявність інформації про муніципальні послуги, їхню вартість, пільги для населення; проведення земельних торгів.

Відкритість виконавчих органів

Оцінювався процес забезпечення доступу до публічної інформації; відкритість засідань виконкому та доступу до приміщень ради; залучення громадськості до творення місцевої політики (функціонування механізмів громадської участі); доступність адміністративних послуг.

Підзвітність виконавчих органів

Оцінювався процес та спосіб звітування виконавчих органів про свою діяльність, виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм, результати відчуження комунального майна, щодо розгляду запитів на інформацію, про виконання місцевого бюджету, про відстеження результативності регуляторних актів.

Публічність депутатів

Сукупний показник прозорості, відкритості та підзвітності депутатів міської ради. Оцінювався увесь комплекс управлінських та політичних заходів, до яких вдаються депутати міської ради, з метою забезпечення максимально публічних і приязних взаємовідносин з громадянами та підвищення рівня загальної довіри до муніципальних інституцій.

Прозорість депутатів

Оцінювалася наявність інформації про депутатів (біографічні відомості, податкові декларації, контактні дані, фракційна приналежність, склад комісій), їхню комунікацію з мешканцями (графіки прийому, опис повноважень); оприлюднення нормативного-правових актів та іншої документації (в тому числі протоколів засідань комісій, депутатських запитів, плану про реалізацію доручень виборців); прозорість роботи пленарних засідань ради (електронна система голосування, відомості про відвідуваність та результати поіменних голосувань, аудіо та відео трансляція).

Відкритість депутатів

Оцінювався характер взаємодії депутатського корпусу з мешканцями (прийому громадян, участь в громадських обговореннях), відкритість засідань колегіальних органів ради, урегульованість механізмів громадської участі.

Підзвітність депутатів

Оцінювався процес та спосіб звітування перед виборцями, якість та доступність депутатських звітів.