Вийшов з друку звіт «Індекс публічності органів місцевого самоврядування 2017 року»

Друкований примірник Звіту за результатами вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування 2017 року можна отримати у нас в офісі: м. Львів, вул. Заводська, 31, кімната 518, або замовити, написавши на електронну скриньку – lviv@opora.org.ua чи зателефонувавши за номером – 098-765-86-22.

Звіт містить зведену інформацію про стан публічності кожного з 24 муніципалітетів, де проводилося вимірювання, дані про прогрес, якого вдалося досягнути місту за останні 4-5 років, відколи проводиться дослідження, а також характеристику показників відкритості, прозорості та підзвітності кожного з трьох об’єктів вимірювання: міського голови, виконавчих органів та депутатів міських рад обласних центрів.

Публікація розрахована на широке коло читачів, в тому числі – експертів місцевого самоврядування, науковців, громадських активістів.

Ознайомитися із результатами вимірювання Індексу публічності 2017 року можна за посиланням: https://goo.gl/idLgVu.

 

За додатковою інформацією просимо звертатися до координатор кампанії «Вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування» Олександра Неберикута: aberykolo@opora.org.ua, 063 628 68 37.